Επιτυχόντες

2019

Α/Α Όνομα Σχολή
  1.  

ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσ/νικη)

  1.  

ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΖΗΣΙΜΟΣ

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Ξάνθη)

  1.  

ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Μηχανολόγων Μηχανικών (Θεσ/νικη)

  1.  

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

Φαρμακευτικής (Θεσ/νικη) 28η

  1.  

ΚΟΡΟΜΗΛΑ ΛΙΛΙΑΝΑ

Νομικής (Θεσ/νικη)

  1.  

ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Νομικής (Θεσ/νικη)

  1.  

ΦΑΧΡΑΒΑΡ ΝΕΦΕΛΗ

Νομικής (Κομοτηνή)

  1.  

ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ

Νομικής (Κομοτηνή)

  1.  

ΦΥΛΑΚΤΑΚΗ ΛΥΔΙΑ

Ψυχολογίας (Θεσ/νικη)

  1.  

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Ψυχολογίας (Ιωάννινα)

  1.  

ΓΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ

Ψυχολογίας (Φλώρινα)

  1.  

ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Πολιτικών Μηχανικών (Ξάνθη) 17η

  1.  

ΑΡΜΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Πολιτικών Μηχανικών (Ξάνθη)

  1.  

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Μηχανολόγων Μηχανικών (Κοζάνη)

  1.  

ΜΟΥΤΣΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Μηχανικών Βιοιατρικής (Αιγάλεω)

  1.  

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΥΠΕΡΜΑΧΙΑ

Αστυφυλάκων

  1.  

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΠΑ.ΜΑΚ)

  1.  

ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΠΑ.ΜΑΚ)

  1.  

ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ

Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΠΑ.ΜΑΚ)

  1.  

ΓΚΟΝΤΟΝΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών (ΠΑ.ΜΑΚ)

  1.  

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΙΣΜΗΝΗ

Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών (ΠΑ.ΜΑΚ)

  1.  

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών (ΠΑ.ΜΑΚ)

  1.  

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών (ΠΑ.ΜΑΚ)

  1.  

ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ

Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής (ΠΑ.ΜΑΚ)

  1.  

ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

Μαθηματικών (Ιωάννινα)

  1.  

ΣΤΙΚΟΥ ΕΥΑ

Μαθηματικών (Ιωάννινα)

  1.  

ΒΟΥΤΣΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

Μαθηματικών (Ιωάννινα)

  1.  

ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΦΑΝΗ

Μαθηματικών (Καστοριά) 1η

  1.  

ΔΟΜΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Μαθηματικών (Σάμος)

  1.  

ΣΙΟΥΤΑΣ ΗΛΙΑΣ

Φυσικής (Θεσ/νικη)

  1.  

ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Φυσικής (Θεσ/νικη)

  1.  

ΝΟΜΙΚΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

Φυσικής (Θεσ/νικη)

  1.  

ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Φυσικής (Θεσ/νικη)

  1.  

ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Φυσικής (Ιωάννινα)

  1.  

ΛΑΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Φυσικής (Ιωάννινα)

  1.  

ΜΙΤΣΟΙΚΟΒ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

Φυσικής (Καβάλα)

  1.  

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

Χημείας (Θεσ/νικη)

  1.  

ΡΩΜΟΥΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Φιλολογίας (Θεσ/νικη)

  1.  

ΑΛΜΠΑΝΤΗ ΜΕΛΙΣΣΙΝΗ

Φιλολογίας (Θεσ/νικη)

  1.  

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Φιλολογίας (Ιωάννινα)

  1.  

ΚΑΡΑΚΟΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

Φιλολογίας (Κομοτηνή)

  1.  

ΡΟΚΟΥ ΑΘΗΝΑ

Φιλολογίας (Κομοτηνή)

  1.  

ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Πληροφορικής (Θεσ/νικη)

  1.  

ΤΣΙΓΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Πληροφορικής (Θεσ/νικη)

  1.  

ΠΑΠΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Πληροφορικής (Κέρκυρα)

  1.  

ΙΖΔΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Πληροφορικής (Λαμία)

  1.  

ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Πληροφορικής (Καβάλα)

  1.  

ΠΕΤΡΙΤΙ  ΣΑΡΝΤΙ

Εφαρμοσμένης Πληροφορικής- Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών   (ΠΑ.ΜΑΚ)

  1.  

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Εφαρμοσμένης Πληροφορικής- Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών   (ΠΑ.ΜΑΚ)

  1.  

ΓΚΑΡΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Εφαρμοσμένης Πληροφορικής- Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών   (ΠΑ.ΜΑΚ)

  1.  

ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Εφαρμοσμένης Πληροφορικής- Πληροφοριακά Συστήματα (ΠΑ.ΜΑΚ)

  1.  

ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Δημοσιογραφίας & Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας (Θεσ/νικη)

  1.  

ΤΑΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Δημοσιογραφίας & Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας (Θεσ/νικη)

  1.  

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

Πολιτικών Επιστημών (Θεσ/νικη)

  1.  

ΣΥΜΦΕΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Φιλοσοφίας- Παιδαγωγικής (Θεσ/νικη) 11η

  1.  

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Φιλοσοφίας & Παιδαγωγικής (Θεσ/νικη)

  1.  

ΛΑΦΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Θεσ/νικη)

  1.  

ΜΠΑΤΣΙΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ

Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Θεσ/νικη)

  1.  

ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Θεσ/νικη)

  1.  

ΣΙΤΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Θεσ/νικη)

  1.  

ΜΕΤΑΞΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Θεσ/νικη)

  1.  

ΚΟΛΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Ιωάννινα)

  1.  

ΚΑΦΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Αγρίνιο)

  1.  

ΓΕΡΟΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Θεσ/νικη)

  1.  

ΔΟΥΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Αλεξανδρούπολη)

  1.  

ΖΑΧΑΡΕΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Επιστημών Της Εκπαίδευσης Στην Προσχολική Ηλικία (Αλεξανδρούπολη)

  1.  

ΝΤΕΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών (Ιωάννινα)

  1.  

ΚΟΥΤΣΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Κοινωνικής Πολιτικής (Κομοτηνή)

  1.  

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ

Οικονομικών Επιστημών (ΠΑ.ΜΑΚ)

  1.  

ΑΒΡΑΑΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Οικονομικών Επιστημών (ΠΑ.ΜΑΚ)

  1.  

ΤΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΑΡΙΑ

Οικονομικών Επιστημών (ΠΑ.ΜΑΚ)

  1.  

ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ

Οικονομικών Επιστημών (Θεσ/νικη)

  1.  

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Οικονομικών Επιστημών (Θεσ/νικη)

  1.  

ΜΕΙΜΑΡΟΓΛΟΥ ΥΒΟΝΝΗ

Οικονομικών Επιστημών (Θεσ/νικη)

  1.  

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Οικονομικών Επιστημών (Θεσ/νικη)

  1.  

ΒΕΡΒΕΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

Οικονομικών Επιστημών (Θεσ/νικη)

  1.  

ΠΕΛΤΕΚΗ ΤΖΕΝΗ

Οικονομικών Επιστημών (Θεσ/νικη)

  1.  

ΚΕΔΡΑ ΡΕΑ

Οικονομικών Επιστημών (Θεσ/νικη)

  1.  

ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΘΩΜΑΗ

Οικονομικών Επιστημών (Σέρρες) 27η

  1.  

ΑΛΜΑΛΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Οικονομικών Επιστημών (Σέρρες)

  1.  

ΚΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Οικονομικών Επιστημών (Σέρρες)

  1.  

ΓΚΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Οικονομικών Επιστημών (Τρίπολη)

  1.  

ΚΑΖΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

Οικονομικών Επιστημών (Καστοριά)

  1.  

ΜΠΟΤΖΩΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Λογοθεραπείας (Ιωάννινα)

  1.  

ΜΑΛΑΚΟΥΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Νοσηλευτικής (Θεσ/νικη)

  1.  

ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΑΝΝΑ

Κοινωνικής & Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Κόρινθος) 20η

  1.  

ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

Κοινωνικής & Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Κόρινθος)

  1.  

ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Κοινωνικής & Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Κόρινθος)

  1.  

ΠΥΡΡΟΥ ΜΥΡΤΩ

Κοινωνικής & Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Κόρινθος)

  1.  

ΒΑΡΒΕΣΙΩΤΗ ΚΕΛΑΥΔΗ

Γεωπονίας (Θεσ/νικη)

  1.  

ΣΟΥΡΑΒΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Γεωπονίας (Θεσ/νικη)

  1.  

ΠΗΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

Γεωπονίας (Φλώρινα)

  1.  

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ

Γεωπονίας (Φλώρινα)

  1.  

ΛΥΜΠΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

Γεωπονίας (Φλώρινα)

  1.  

ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Γεωλογίας (Θεσ/νικη)

  1.  

ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Γεωλογίας (Θεσ/νικη)

  1.  

ΚΛΑΙΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΣΗΦ

Γεωλογίας (Πάτρα)

  1.  

ΜΑΡΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Μηχανικών Χωροταξίας & Ανάπτυξης (Θεσ/νικη)

  1.  

ΙΖΔΡΑ ΧΡΥΣΑ

Σχολή Πλοιάρχων

  1.  

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ

Σχολή Πλοιάρχων

  1.  

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Διοίκησης Οργανισμών, Μάρκετινγκ & Τουρισμού (Θεσ/νικη)

  1.  

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ

Διοίκησης Οργανισμών, Μάρκετινγκ & Τουρισμού (Θεσ/νικη)

  1.  

ΤΖΕΛΕΠΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

Διοίκησης Οργανισμών, Μάρκετινγκ Και Τουρισμού (Θεσ/νικη)

  1.  

ΜΑΝΩΛΕΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Διοίκησης Οργανισμών, Μάρκετινγκ Και Τουρισμού (Θεσ/νικη)

  1.  

ΜΗΝΟΒΓΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

Διοίκησης Οργανισμών, Μάρκετινγκ Και Τουρισμού (Θεσ/νικη)

  1.  

ΝΤΕΛΙΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΟ

Διοίκησης Οργανισμών, Μάρκετινγκ Και Τουρισμού (Θεσ/νικη)

  1.  

ΤΣΙΚΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)

  1.  

ΛΙΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ

Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)

  1.  

ΖΑΠΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)

  1.  

ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)

  1.  

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)

  1.  

ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Γρεβενά) 21ος

  1.  

ΖΑΡΑΒΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΠΑ.ΔΑ (Αιγάλεω)

  1.  

ΑΠΟΣΤΟΛΕΛΗΣ  ΔΑΝΙΗΛ

Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (Καβάλα)

  1.  

ΒΑΡΒΑΛΙΟΣ ΦΩΤΗΣ

Βιβλιοθηκονομίας, Αρχειονομίας & Συστημάτων Πληροφόρησης (Θεσ/νικη)

  1.  

ΚΑΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Βιβλιοθηκονομίας, Αρχειονομίας & Συστημάτων Πληροφόρησης (Θεσ/νικη)

  1.  

ΜΠΟΦΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (Θεσ/νικη)

  1.  

ΜΕΣΗΜΕΡΗ ΡΕΝΙΑ

Θεολογίας (Θεσ/νικη)

  1.  

ΒΑΡΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

Θεολογίας (Θεσ/νικη)

  1.  

ΤΑΡΑΛΑΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Θεολογίας (Θεσ/νικη)- Μουσουλμανικών Σπουδών

  1.  

ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗ ΝΕΦΕΛΗ

Φιλοσοφίας (Ιωάννινα)

  1.  

ΤΣΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Κοινωνιολογίας (Μυτιλήνη)

  1.  

ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

Κοινωνιολογίας (Μυτιλήνη)

  1.  

ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (Ρέθυμνο)

  1.  

ΑΣΗΜΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (Θεσ/νικη) 4η

  1.  

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (Θεσ/νικη) 17ος

  1.  

ΣΑΛΙΑΝΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (Θεσ/νικη)

  1.  

ΜΕΙΜΑΡΟΓΛΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ

Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (Θεσ/νικη)

  1.  

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (Θεσ/νικη)

  1.  

ΒΑΡΒΕΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (Θεσ/νικη)

  1.  

ΚΙΟΚΠΑΣΟΓΛΟΥ ΧΑΡΗΣ

Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (Θεσ/νικη)

  1.  

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΣ

Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Πληροφορικής (Ιωάννινα)

  1.  

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

Μηχανικών Πληροφορικής, Υπολογιστών & Τηλεπικοινωνιών (Σέρρες)

  1.  

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

Πολιτικών Μηχανικών (Σέρρες) 12η

  1.  

ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Πολιτικών Μηχανικών (Σέρρες)

  1.  

ΦΑΦΑΣ  ΚΙΜΩΝ

Πολιτικών Μηχανικών (Σέρρες)

  1.  

ΣΤΑΥΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (Άρτα)

  1.  

ΑΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (Λαμία)

  1.  

ΠΑΠΑΔΕΛΗ ΑΝΘΗ

Επικοινωνίας & Ψηφιακών Μέσων (Καστοριά)

  1.  

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Μηχανικών Πληροφοριακών  & Επικοινωνιακών Συστημάτων (Σάμος)

  1.  

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ

Λογιστικής & Πληροφοριακών Συστημάτων (Θεσ/νικη)

  1.  

ΛΑΓΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Λογιστικής & Πληροφοριακών Συστημάτων (Θεσ/νικη)

  1.  

ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Λογιστικής & Πληροφοριακών Συστημάτων (Θεσ/νικη)

  1.  

ΣΤΟΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Λογιστικής & Πληροφοριακών Συστημάτων (Θεσ/νικη)

  1.  

ΤΣΟΥΛΚΑΝΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

Λογιστικής & Πληροφοριακών Συστημάτων (Θεσ/νικη)

  1.  

ΓΙΑΛΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Δασολογίας & Φυσικού Περιβάλλοντος (Δράμα)

  1.  

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

Δασολογίας & Διαχείρισης Περιβάλλοντος & Φυσικών Πόρων (Ορεστιάδα)

  1.  

ΒΛΑΧΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Ψηφιακών Συστημάτων (Σπάρτη)

  1.  

ΚΑΤΣΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

Επιστήμης & Τεχνολογίας Τροφίμων (Θεσ/νικη)

  1.  

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

Επιστήμης & Τεχνολογίας Τροφίμων (Αγρίνιο) 15η

  1.  

ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (Καβάλα)

  1.  

ΑΡΙΖΙ ΕΡΙΚΑ

Επιστήμης & Τεχνολογίας (Καβάλα)

  1.  

ΖΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

Μηχανικών Τοπογραφίας & Γεωπληροφορικής (Σέρρες)

  1.  

ΝΟΥΤΣΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων & Συστημάτων (Κοζάνη)

  1.  

ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Μηχανικών Περιβάλλοντος (Αγρίνιο)

  1.  

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Διοίκησης Εφοδιαστικής Αλυσίδας (Κατερίνη)

  1.  

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Διοίκησης Εφοδιαστικής Αλυσίδας (Κατερίνη)

  1.  

ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΟΝΙΚΑ

Επιστήμης Ζωικής Παραγωγής (Λάρισα)

  1.  

ΧΑΛΙΛΙ ΔΗΜΗΤΡΑ

Ζωικής Παραγωγής, Αλιείας & Υδατοκαλλιεργειών (Μεσολόγγι)

 

Οι επιτυχόντες παλαιότερων ετών είναι διαθέσιμοι εδώ .